spacer baner01

Konkurs Foto

Plakat konkurs foto 2020

 Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych zaprasza wszystkich zainteresowanych zarówno fotografią jak i turystyką, zabytkami i przyrodą do udziału w konkursie fotograficznym„Fotograficzne wakacje z aplikacją w tle”


Jeśli potraficie zachwycić się pięknem naszych opolskich krajobrazów, przyrodą, którą napotkacie na swoich turystycznych ścieżkach, historią spoglądającą na nas z każdego zakątka naszej krainy, a jeszcze do tego potraficie to uchwycić na zdjęciach
– ten konkurs jest skierowany właśnie do WAS.
Fotografie zgłaszane do konkursu mają przedstawiać obiekt lub obiekty (np. przyrodnicze, zabytkowe) znajdujące się w aplikacjach mobilnych: „Stobrawski Park Krajobrazowy”, „Park Krajobrazowy Góra Św. Anny” oraz „Park Krajobrazowy Góry Opawskie”.
Obiekty o których mowa powyżej można znaleźć w aplikacjach w zakładkach „Mapa parku” oraz „Przyroda” i „Zabytki”. Termin nadsyłania prac do 21 września 2020 r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć pod adresem www.zopk.pl (regulamin, oświadczenia RODO, karta zgłoszeń).
Zachęcamy wszystkich (nie tylko „konkursowiczów”) do aktywnego wypoczynku w parkach krajobrazowych Opolszczyzny: Stobrawskim Parku Krajobrazowym, Parku Krajobrazowym „Góry Opawskie” i „Góra św. Anny”, a dla lepszego ich poznania proponujemy skorzystanie z informacji zawartych w darmowych aplikacjach mobilnych ZOPK.

Projekt i wykonanie strony: